Tęcza łączy pokolenia

Tęcza łączy pokolenia

Spędź sobotę z nami i z rodzicami osób LGBT oraz tęczowymi rodzinami. To będzie bardzo tęczowy i międzypokoleniowy dzień. Wydarzenie ?Tęcza łączy pokolenia? już 20 lutego w Sztuce Wyboru w Gdańsku.

Program:

12:00-15:30 | Pełne sił i blasku. Warsztat rozwojowy i integracyjny dla tęczowych rodzin z Pomorza. Opis warsztatu i zapisy: https://goo.gl/KBcNVI

16:00-17:30 | Dyskusja wokół książki „Rodzice, wyjdźcie z szafy!” z matkami i ojcami osób LGBT ze Stowarzyszenia Akceptacja. Podczas wydarzenia książkę otrzymasz za darmo.

17:30-18:00 | Poczęstunek

18:00-19:00 | Projekcja filmu dokumentalnego „Tęczowe rodziny” z dyskusją po projekcji.

Organizujemy dla Was pierwsze w Polsce międzypokoleniowe, tęczowe wydarzenie. Wszystkie osoby są mile widziane: te, które same należą do tęczowych rodzin oraz te, które chcą po prostu dowiedzieć się więcej.

Jesteś osobą LGBT i wychowujesz dziecko? Przyjdź na cały dzień i pamiętaj, by wcześniej zapisać się na warsztaty rozwojowe ?Pełne sił i blasku?. Twojemu dziecku zapewniamy bezpłatną opiekę przez cały dzień.

Jesteś rodzicem osoby homo-, biseksualnej lub transpłciowej? Bądź z nami od godziny 16:00 i posłuchaj, jakie radości, ale też wątpliwości i codzienne sytuacje spotykają innych rodziców osób LGBT. Dowiedz się, jak sobie z tym radzą. Swoim doświadczeniem podzielą się matki i ojcowie ze Stowarzyszenia Akceptacja, jedni z bohaterów książki ?Rodzice, wyjdźcie z szafy!? – rozmowy Wiktorii Beczek z rodzicami osób LGB.

Poznaj wypowiedzi polskich tęczowych rodzin podczas projekcji filmu ?Tęczowe rodziny?, który powstał w ramach projektu ?Tęczowe rodziny pełne sił i blasku?. Zaraz po 20-minutowym filmie odbędzie się dyskusja.
Wstęp wolny!

Podczas wydarzeń organizator zapewnia bezpłatną opiekę nad dziećmi.

Zapraszają:
Stowarzyszenie na Rzecz Osób LGBT Tolerado
oraz Akceptacja ? Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Homoseksualnych, Biseksualnych i Transpłciowych

Projekt „Tęczowe rodziny pełne sił i blasku” oraz „Akceptacja osób LGB w domu i w szkole” realizowane w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

0 comments

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *